EXECUTIVE CONSULTAN

Hande ÖĞRÜK

Hande ÖĞRÜK

EXECUTIVE CONSULTANT

Hande Öğrük, profesyonel iş hayatına Celal Bayar Üniversitesi İşletme bölümü mezuniyeti sonrası insan kaynakları alanında Adecco İzmir Şube’de başlamıştır.

Ağırlıklı satış-pazarlama, finans-muhasebe, lojistik-satınalma alanlarında çeşitli rollerin seçme ve işe yerleştirme süreçlerini başarı ile yönetmiştir.

5. Yılın sonunda İngilizcesini geliştirmek üzere İngiltere’ye gitmiş, eş zamanlı ticari pazarlama alanında faaliyet gösteren Emax Consulting bünyesinde satış kanalında çalışma fırsatı elde etmiştir. Türkiye’ye dönüşü ile danışmanlık tarafında Reed İstanbul ile kariyer hayatına devam etmiş, satış-pazarlama, finans-muhasebe, lojistik-satınalma-dış ticaret projelerinde ağırlıklı roller çalışmıştır. 2013 yılında ilk firma deneyimi olan Ericsson ile IT sektörüne adım atarak Orta Doğu Bölgesi’nin işe alım süreçlerinde yer almıştır.

2016 Nisan ayından itibaren İş Geliştirme ve Seçme & Yerleştirme süreçlerinden sorumlu olarak Hugent bünyesinde görev almaktadır. Kariyer hayatı boyunca insan kaynakları üzerine çeşitli yurtiçi-dışı eğitimler almıştır. Açık hava sporları ve amatör olarak ayakkabı tasarım işiyle ilgilenmektedir.