Hizmetler

Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri

Doğru kişiyi bulmak ve işe yerleştirmek şirketler için önemli bir zorluktur. İşe alım süreci zaman alıcıdır, çaba gerektirir ve yanlış kişinin işe alınması, işletmenin başarısını etkileyebilir. Hugent olarak, şirketlerin doğru kişileri işe almasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel personel seçme ve yerleştirme hizmetlerimiz ile şirketler, uzmanları, orta ve yüksek düzey yöneticileri işe alabilirler. Hugent’in profesyonel seçme ve yerleştirme hizmetleri, işletmelere en kaliteli işe alım hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Hugent olarak, sektördeki en iyi yetenekleri bulmak için stratejik bir yaklaşım kullanıyoruz. Sadece doğru kişileri bulmakla kalmıyor, aynı zamanda onların kültüre uygun olduklarından emin olmak için şirketlerin ihtiyaçlarına uygun kişilik testleri, değerlendirmeler ve mülakatlar da gerçekleştiriyoruz. Profesyonel personel seçme ve yerleştirme hizmetleri, şirketlere zaman kazandırır. İşe alım süreci birçok aşamadan oluşur ve zaman alıcıdır. Hugent olarak, şirketlerin işe alım sürecinin her aşamasında yardımcı oluyoruz, böylece şirketler daha hızlı işe alım yapabilirler. Ayrıca, Hugent olarak, şirketlerin işe alım sürecinin belirli aşamalarını üstlenme seçeneği de sunuyoruz, böylece şirketler işe alım sürecindeki yüklerini azaltabilirler. Seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetlerimiz, şirketlerin uzmanları, orta ve yüksek düzey yöneticileri işe almasına yardımcı olur. Hugent olarak, sektördeki en iyi yetenekleri bulmak için özen gösteriyoruz. Şirketlerin uzmanlara, orta ve yüksek düzey yöneticilere ihtiyacı olduğunda, Hugent olarak, en kaliteli yetenekleri bulmak için çalışıyoruz. Hugent olarak, profesyonel seçme ve yerleştirme hizmetlerimizle birlikte, şirketlerin işe alım sürecindeki maliyetlerini de azaltıyoruz. Yanlış kişinin işe alınması, şirketler için büyük bir maliyet oluşturabilir. Hugent olarak, doğru kişileri bulmak için şirketlerin maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyoruz. Hugent olarak, sektördeki en iyi uzmanlarımızla, şirketlerin ihtiyaçlarına uygun seçme ve yerleştirme hizmetleri sunuyoruz. Şirketlerin, uzmanları, orta ve yüksek düzey yöneticileri işe almasına yardımcı olmak için özen gösteriyoruz. Ayrıca, şirketlerin işe alım sürecini hızlandırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyoruz. Hugent olarak, işletmelerin başarısına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Hugent’in profesyonel seçme ve yerleştirme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın. Sektördeki en iyi yetenekleri bulmak için bize güvenebilirsiniz.

İstanbul Ofis

Fenerbahçe Mh. Fener Kalamış Cd., Tibaş Belvü Sit. No:110 A-2 Blok, D:1 Kadıköy / İstanbul
+90 216 999 36 65

İzmir Ofis

Çınarlı Mahallesi 1572 Sokak No:33 Konak-İzmir
+90 232 290 03 00

Bursa Ofis

Fatih Sultan Mehmet Blv. Cumhuriyet Mahallesi Cd. 224 Sit. A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
+90 224 443 30 47

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için;

  t

  “ARGE İşe Alım projemizde iş ortağımız olan Hugent Firmasına süreçteki profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları, başarılı müşteri ilişkileri için teşekkür ediyorum. Otomotiv sektöründeki deneyimleri ve güçlü networkleri ile sürecin etkin bir şekilde tamamlanmasını sağladılar.“

  Övgehan İnce , İnsan Kaynakları Müdürü - MAN

  “Bizi en az biz kadar iyi tanıyan ve anlayan bir çözüm ortağı Hugent. Hem işe alım hem outplacement süreçlerinde güvenebileceğimiz partnerimiz olmanızdan dolayı çok mutluyuz. Birlikte yol aldığımız her süreçte kolaylık, güven ve sürdürülebilirlik en büyük kazancımız. Tüm ekibe teşekkürlerimizle“

  Ülker Kıpçak , İnsan Kaynakları Müdürü - BorgWarner

  “HUGENT ile iş ortaklığımız; iş birliğine önem veren yaklaşımlarına ek olarak, ihtiyaçlarımızı doğru anlayarak yüksek iş takibi ve etkin iletişim yönetimi ile, en kısa sürede en uygun adaylar ile tanışmamızı sağlayarak süreçlerimizin başarılarına büyük katkı sağladı. Özellikle aday iletişiminde gösterdikleri hassasiyeti de göz önünde bulundurarak, iş birliktelikleri için teşekkür ederim. “

  Derya TURKAL , İnsan Kaynakları Müdürü - KaleKlamp / Kale Bağlantı Teknolojileri

  “Yetenek kazanımı konusu şirketlerin her zaman en kritik gündemi. Hugent ile birlikte yürüttüğümüz yetenek kazanımı projelerinde doğru profilde adaya ulaşma, raporlama ve değerlendirme süreçlerinde sergiledikleri yaklaşımlar son derece profesyonel. Değerli iş ortağımıza teşekkür ederiz.”

  Onur Ortatepe , İnsan Kaynakları Müdürü - Anadolu Isuzu

  "Hugent provided me impeccable succor with clear communication and information for candidacy at BV Portföy… Professional approach and attitude of Hugent removed conventional misunderstandings and bottlenecks in the process… I am glad I had the chance to interact with them…"

  Aktuğ Alimoğlu , CEO & Board Member - BV Portföy Yönetimi

  “Hugent, iş dinamiklerimizi doğru anlaması ve güçlü iletişim becerilerine sahip yetkin danışmanları ile çalışmayı tercih ettiğimiz bir firma. Acil ihtiyaçlarımıza hızlı ve çözümcül yaklaşımıyla ve süreç takibindeki analitik tutumuyla ihtiyaç anında rahatlıkla iletişime geçebildiğimiz başarılı bir çözüm ortağımız.”

  Gökçen Aslan Özşar , HR DIRECTOR- BRF / Banvit

  “Bir danışmanlık şirketi ile bir işbirliğine başladığınızda aslında sizin şirketinizin bir çalışanı gibi hareket etmesini beklersiniz. Kurumunuzu piyasadaki potansiyel adaylarla profesyonel bir şekilde tanıtması işveren marka çalışması için oldukça önemli bir araçtır. Bütün adaylara iyi bir deneyim kazandırmak ortak hedefiniz olmalı. Bu deneyimi Hugent danışmanlık ile yaptığımız farklı çalışmalarda kazandırabildiğimizi gözlemledik. İşe alım süreçlerinde birlikte güvenle çalışmaktan keyif aldığımız deneyimli bir iş ortağımızdır."

  Nurdan Dülger , HR DIRECTOR - LESAFFRE TURQUIE

  “I would like to thank Hugent for keeping in touch with us during the candidate search process, quickly producing solutions for alternative candidates that have the qualifications we are looking for, and being result-oriented.”

  Alper Vatanperver , General Manager - Erikoğlu Enerji

  "I would like to thank you Hugent team for successful recruitments to set up for core team in our new established Turkey office."

  Emin Ergan , MANAGING DIRECTOR- RETTENMAIER TURKEY