Hugent HR Consultancy

Biz Kimiz ?

Hugent Kuruluş

Hugent HR Consultancy Kuruldu

2011

Bursa Şube

Hugent HR Consultancy olarak; Bursa Şubemiz Açıldı

2013

İzmir Şube

Hugent HR Consultancy olarak; İzmir Şubemiz Açıldı

2015

Boğaziçi Ventures

Boğaziçi Ventures’ın portföy şirketleri arasına katıldı

2017

Hugent Profesyonel İK Hizmetleri

Seçme ve yerleştirme hizmetlerimize ek olarak uzman kadromuz ile şirketinize özel sunacağımız Profesyonel İK Hizmetlerini bünyemize ekledik.

2017
Hugent

Uzmanlık Alanlarımız

 1. Uzman Seviye Araştırma, Seçme Ve Yerleştirme

  Alanında uzun yıllardır deneyim sahibi olan işe alım ekibimiz ile şirketinizin kurum kültürünü ve ihtiyaç duyduğunuz pozisyon için aradığınız yetkinlikleri doğru analiz ederek, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri ile, stratejik iş hedeflerinize en uygun adayları sizlerle buluşturuyoruz.

 2. Orta Ve Üst Düzey Yönetici Araştırma, Seçme Ve Yerleştirme

  Her şirketin vizyonu ve hedefleri farklıdır. Biz bu biliçle; şirket vizyonunuza ve hedeflerinize en uygun ve bu vizyonu sürdürerek şirketinizin performansını en üst seviyeye çıkartacak yetkinlikteki Orta ve Üst Düzey Yönetici adaylarını sizlerle buluşturuyoruz.

 3. Proje Bazlı Toplu İşe Alım

  Yeni yatırım, büyüyen fonksiyon ve gelişim ihtiyaçlarınızda 5 ve üzeri poziyon taleplerinizi Proje Bazlı Toplu İşe Alım hizmet çatımız altında değerlendiriyor, fiyatlama ve aday proses aşamalarını zaman ve ihtiyaç sıralamasını göz önünde bulundurarak yapılandırıyoruz.

 1. Pazar Araştırma Ve Yetenek Havuzu Oluşturma

  Geleneksel işe alım yöntemlerinin geri planda kaldığı ve yetenekleri çekmenin son derece önemli olduğu günümüz koşullarında, şirketinizin işe alım stratejilerini yetenek haritalandırma hizmeti ile destekleyerek, sektörünüzde rekabet üstünlüğü sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

 2. Özgeçmiş Hazırlama, İş Arama Ve Mülakat Danışmanlığı

  İş arama portallarında daha sık görüntülenen etkili bir özgeçmişe sahip olma, kariyer yolunuzdaki olası fırsatları ve tehditleri keşfedebilme, vb. konular başta olmak üzere, insan kaynaklarında özellikle işe alım alanındaki uzman kadromuz ile, size ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlıyoruz.

 3. Geçici İk Yönetim Desteği

  Proje bazlı veya ihtiyacınıza yönelik olarak, şirketinizin profesyonel insan kaynakları yönetim hizmetini uzman kadromuzla sizlerin hizmetine sunuyoruz. Böylelikle, hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerinizin ve politikalarınızın aksamadan yürümesini sağlıyoruz.

“ARGE İşe Alım projemizde iş ortağımız olan Hugent Firmasına süreçteki profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları, başarılı müşteri ilişkileri için teşekkür ediyorum. Otomotiv sektöründeki deneyimleri ve güçlü networkleri ile sürecin etkin bir şekilde tamamlanmasını sağladılar.“

Övgehan İnce , İnsan Kaynakları Müdürü - MAN

“Bizi en az biz kadar iyi tanıyan ve anlayan bir çözüm ortağı Hugent. Hem işe alım hem outplacement süreçlerinde güvenebileceğimiz partnerimiz olmanızdan dolayı çok mutluyuz. Birlikte yol aldığımız her süreçte kolaylık, güven ve sürdürülebilirlik en büyük kazancımız. Tüm ekibe teşekkürlerimizle“

Ülker Kıpçak , İnsan Kaynakları Müdürü - BorgWarner

“HUGENT ile iş ortaklığımız; iş birliğine önem veren yaklaşımlarına ek olarak, ihtiyaçlarımızı doğru anlayarak yüksek iş takibi ve etkin iletişim yönetimi ile, en kısa sürede en uygun adaylar ile tanışmamızı sağlayarak süreçlerimizin başarılarına büyük katkı sağladı. Özellikle aday iletişiminde gösterdikleri hassasiyeti de göz önünde bulundurarak, iş birliktelikleri için teşekkür ederim. “

Derya TURKAL , İnsan Kaynakları Müdürü - KaleKlamp / Kale Bağlantı Teknolojileri

“Yetenek kazanımı konusu şirketlerin her zaman en kritik gündemi. Hugent ile birlikte yürüttüğümüz yetenek kazanımı projelerinde doğru profilde adaya ulaşma, raporlama ve değerlendirme süreçlerinde sergiledikleri yaklaşımlar son derece profesyonel. Değerli iş ortağımıza teşekkür ederiz.”

Onur Ortatepe , İnsan Kaynakları Müdürü - Anadolu Isuzu

"Hugent provided me impeccable succor with clear communication and information for candidacy at BV Portföy… Professional approach and attitude of Hugent removed conventional misunderstandings and bottlenecks in the process… I am glad I had the chance to interact with them…"

Aktuğ Alimoğlu , CEO & Board Member - BV Portföy Yönetimi

“Hugent, iş dinamiklerimizi doğru anlaması ve güçlü iletişim becerilerine sahip yetkin danışmanları ile çalışmayı tercih ettiğimiz bir firma. Acil ihtiyaçlarımıza hızlı ve çözümcül yaklaşımıyla ve süreç takibindeki analitik tutumuyla ihtiyaç anında rahatlıkla iletişime geçebildiğimiz başarılı bir çözüm ortağımız.”

Gökçen Aslan Özşar , HR DIRECTOR- BRF / Banvit

“Bir danışmanlık şirketi ile bir işbirliğine başladığınızda aslında sizin şirketinizin bir çalışanı gibi hareket etmesini beklersiniz. Kurumunuzu piyasadaki potansiyel adaylarla profesyonel bir şekilde tanıtması işveren marka çalışması için oldukça önemli bir araçtır. Bütün adaylara iyi bir deneyim kazandırmak ortak hedefiniz olmalı. Bu deneyimi Hugent danışmanlık ile yaptığımız farklı çalışmalarda kazandırabildiğimizi gözlemledik. İşe alım süreçlerinde birlikte güvenle çalışmaktan keyif aldığımız deneyimli bir iş ortağımızdır."

Nurdan Dülger , HR DIRECTOR - LESAFFRE TURQUIE

“I would like to thank Hugent for keeping in touch with us during the candidate search process, quickly producing solutions for alternative candidates that have the qualifications we are looking for, and being result-oriented.”

Alper Vatanperver , General Manager - Erikoğlu Enerji

"I would like to thank you Hugent team for successful recruitments to set up for core team in our new established Turkey office."

Emin Ergan , MANAGING DIRECTOR- RETTENMAIER TURKEY