Hizmetler

Profesyonel İK Hizmetleri

İstanbul Ofis

Fenerbahçe Mh. Fener Kalamış Cd., Tibaş Belvü Sit. No:110 A-2 Blok, D:1 Kadıköy / İstanbul
+90 216 999 36 65

İzmir Ofis

Çınarlı Mahallesi 1572 Sokak No:33 Konak-İzmir
+90 232 290 03 00

Bursa Ofis

Fatih Sultan Mehmet Blv. Cumhuriyet Mahallesi Cd. 224 Sit. A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
+90 224 443 30 47

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için;

  t

  “ARGE İşe Alım projemizde iş ortağımız olan Hugent Firmasına süreçteki profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları, başarılı müşteri ilişkileri için teşekkür ediyorum. Otomotiv sektöründeki deneyimleri ve güçlü networkleri ile sürecin etkin bir şekilde tamamlanmasını sağladılar.“

  Övgehan İnce , İnsan Kaynakları Müdürü - MAN

  “Bizi en az biz kadar iyi tanıyan ve anlayan bir çözüm ortağı Hugent. Hem işe alım hem outplacement süreçlerinde güvenebileceğimiz partnerimiz olmanızdan dolayı çok mutluyuz. Birlikte yol aldığımız her süreçte kolaylık, güven ve sürdürülebilirlik en büyük kazancımız. Tüm ekibe teşekkürlerimizle“

  Ülker Kıpçak , İnsan Kaynakları Müdürü - BorgWarner

  “HUGENT ile iş ortaklığımız; iş birliğine önem veren yaklaşımlarına ek olarak, ihtiyaçlarımızı doğru anlayarak yüksek iş takibi ve etkin iletişim yönetimi ile, en kısa sürede en uygun adaylar ile tanışmamızı sağlayarak süreçlerimizin başarılarına büyük katkı sağladı. Özellikle aday iletişiminde gösterdikleri hassasiyeti de göz önünde bulundurarak, iş birliktelikleri için teşekkür ederim. “

  Derya TURKAL , İnsan Kaynakları Müdürü - KaleKlamp / Kale Bağlantı Teknolojileri

  “Yetenek kazanımı konusu şirketlerin her zaman en kritik gündemi. Hugent ile birlikte yürüttüğümüz yetenek kazanımı projelerinde doğru profilde adaya ulaşma, raporlama ve değerlendirme süreçlerinde sergiledikleri yaklaşımlar son derece profesyonel. Değerli iş ortağımıza teşekkür ederiz.”

  Onur Ortatepe , İnsan Kaynakları Müdürü - Anadolu Isuzu

  "Hugent provided me impeccable succor with clear communication and information for candidacy at BV Portföy… Professional approach and attitude of Hugent removed conventional misunderstandings and bottlenecks in the process… I am glad I had the chance to interact with them…"

  Aktuğ Alimoğlu , CEO & Board Member - BV Portföy Yönetimi

  “Hugent, iş dinamiklerimizi doğru anlaması ve güçlü iletişim becerilerine sahip yetkin danışmanları ile çalışmayı tercih ettiğimiz bir firma. Acil ihtiyaçlarımıza hızlı ve çözümcül yaklaşımıyla ve süreç takibindeki analitik tutumuyla ihtiyaç anında rahatlıkla iletişime geçebildiğimiz başarılı bir çözüm ortağımız.”

  Gökçen Aslan Özşar , HR DIRECTOR- BRF / Banvit

  “Bir danışmanlık şirketi ile bir işbirliğine başladığınızda aslında sizin şirketinizin bir çalışanı gibi hareket etmesini beklersiniz. Kurumunuzu piyasadaki potansiyel adaylarla profesyonel bir şekilde tanıtması işveren marka çalışması için oldukça önemli bir araçtır. Bütün adaylara iyi bir deneyim kazandırmak ortak hedefiniz olmalı. Bu deneyimi Hugent danışmanlık ile yaptığımız farklı çalışmalarda kazandırabildiğimizi gözlemledik. İşe alım süreçlerinde birlikte güvenle çalışmaktan keyif aldığımız deneyimli bir iş ortağımızdır."

  Nurdan Dülger , HR DIRECTOR - LESAFFRE TURQUIE

  “I would like to thank Hugent for keeping in touch with us during the candidate search process, quickly producing solutions for alternative candidates that have the qualifications we are looking for, and being result-oriented.”

  Alper Vatanperver , General Manager - Erikoğlu Enerji

  "I would like to thank you Hugent team for successful recruitments to set up for core team in our new established Turkey office."

  Emin Ergan , MANAGING DIRECTOR- RETTENMAIER TURKEY