Hugent HR Consultancy

Bursa

İlk kurulduğu 2011 yılından beri Bursa insan kaynakları danışmanlığı alanında profesyonel hizmet sunan Hugent Hizmet ve Danışmanlık etkin bir süreç yönetimi gerçekleştirerek adayları için Bursa işe yerleştirme hizmeti ile kalıcı ve uzun süreli kariyer planlaması yapmakta, müşterilerini en doğru adaylar ile buluşturmaktadır. 2013 yılında Bursa Nilüfer ofisinde aktif insan kaynakları hizmeti sunmaya başlayan Hugent, Bursa ilinde executive search, seçme ve yerleştirme gibi insan kaynakları fonksiyonları alanında güvenilir uzman ekibi sayesinde hızlı ve rekabet avantajı sağlayarak doğru çözümler üretmektedir. Bursa head hunting hizmeti ile en uygun aday profiline rahatlıkla ulaşıp en doğru mecralara yerleşimini sağlayan; insan kaynakları firmaları arasında bir ilki başaran Hugent, inşaat ve mühendislik, BT, Finans, Kimya sektörlerinde hizmet veren firmalara sürdürülebilir, sonuç odaklı yaklaşımıyla en kaliteli insan kaynakları hizmetini vermektedir.

Acil ve hızlı personel arayışında titiz davranan ve yüksek iş takibinde gösterdiği üstün başarı sayesinde birçok ödüle layık görülen Hugent Danışmanlık, Bursa üst düzey yönetici işe alım servisi, maliyet yönetimi, değerli zaman kazanma ve özelleştirilmiş İK danışmanlığı sunarken insan kaynakları yönetimi ve standardizasyonunda da yardımcı olmaktadır.

İşe Alım, İnsan kaynakları süreçlerinin yönetimi ve outsourcing ile üç ayrı alanda hizmet olanağı sunabilen Hugent, iş analizi, görev tanımları ve organizasyon şeması, ücret yönetimi, performans değerlendirme sistemi, İK denetimi, çalışan memnuniyet anketi, personel el kitabı, yeniden yerleştirme(outplacement) programı, koçluk, özgeçmiş hazırlama ve mülakat danışmanlığı, kurumsal akademi, bordrolama fonksiyonlarının yanı sıra dönemsel işe alım çözüm sunduğu başlıca alanlardır. Portföyünde bulundurduğu saygın global firmalar ile lokalde de yürüttüğü aktif projeler sayesinde en iyi Bursa insan kaynakları şirketleri arasında konumlandırılmıştır. Hugent, adaylar için Bursa ilinde eğitim, deneyim ve kariyer hedefleri çerçevesinde güven veren bir ortak olmanın ötesine geçerek kuruluşların ihtiyaçlarına taze bir yaklaşım ve esnek çözümler sunarken yüksek bir iletişim içerisinde yeni fırsatlar, çözümler ve katma değerler yaratmaktadır.

Bursa Ofis

Fatih Sultan Mehmet Blv. Cumhuriyet Mahallesi Cd. 224 Sit. A Blok No.41/A Nilüfer/Bursa
+90 224 443 30 47

İstanbul Ofis

Fenerbahçe Mh. Fener Kalamış Cd., Tibaş Belvü Sit. No:110 A-2 Blok, D:1 Kadıköy / İstanbul
+90 216 999 36 65

İzmir Ofis

Çınarlı Mahallesi 1572 Sokak No:33 Konak-İzmir
+90 232 290 03 00

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için;

    t