EXECUTIVE CONSULTAN

Evrim Çağrı ÖZKAN

Evrim Çağrı ÖZKAN

RECRUITMENT MANAGER

Evrim Çağrı Özkan, İnsan Kaynakları alanında aldığı eğitim doğrultusunda kariyerini uzun vadede bu alanda yönlendirmeyi hedeflemiş ve bu bağlamda kurumsal firmaların İnsan Kaynakları departmanlarında uzun dönemli stajlar gerçekleştirmiştir.

Profesyonel iş hayatına 2009 yılında satış-pazarlama görevi ile başlamış, 2011 yılında ise kariyerini planladığı İnsan Kaynakları alanında Hugent Danışmanlık firması bünyesinde Researcher görevinde çalışmaya başlamıştır.

Ağırlıklı olarak kurumsal firmalara seçme-yerleştirme hizmeti desteği vermiştir. 2012 yılından bu yana ise Consultant rolünde ağırlıklı olarak IT sektörüne yönelik projelerin içerisinde görevine devam etmektedir.

Beraberinde; bilişim, oyun, telekomünikasyon, e-commerce ve otomotiv sektörlerine teknik rollerle ile ilgili projeleri yürütmektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Uzun yıllar voleybol oynamış, profesyonel dans eğitimi almış ve çeşitlik topluluklarda dans gösterilerine katılmıştır.