İSTANBUL REGION DIRECTOR

Gamze ERGÜNEY

Gamze ERGÜNEY

ISTANBUL REGION DIRECTOR

Gamze Ergüney, Profesyonel kariyerine 2004 yılında farklı sektörlerin içerisinde Satış & Pazarlama tarafında başlayarak, bu alandaki deneyimlerini Adecco Türkiye çatısı altında Seçme & Yerleştirme süreci ile birleştirmiştir.

Orta ve Üst düzey seviyesinde farklı sektörlere yönelik yetkinlik bazlı işe alım süreçleri, satış & pazarlama tarafında saha insan kaynakları projeleri üzerine liderlik etmiştir. Kariyerine Perakende sektöründe hizmet veren Sephora Türkiye operasyonundan sorumlu HR Generalist pozisyonunda devam etmiştir. 2013 yılından itibaren Hugent Danışmanlık bünyesinde “İstanbul Bölge Direktörü” olarak İş Geliştirme ve Seçme & Yerleştirme süreçlerinden sorumlu olarak görev almaktadır.

Satış & Pazarlama başta olmak üzere Finans, İnsan Kaynakları alanındaki orta ve üst düzey rolleriyle ilgili projeleri yönetmektedir. Yeditepe Üniversitesi İletişim (İngilizce) Bölümü’nden bölüm birincisi olarak mezun olan Gamze Ergüney, İnsan Kaynakları alanında yurtdışında çeşitli koçluk ve uzmanlık eğitimleri almıştır.

Uzun yıllar Kocaelispor’da lisanlı olarak Voleybol oynamış, şu anda da profesyonel olarak Astroloji ile ilgilenmektedir.