MANAGING DIRECTOR

Özlem Veryeri TAŞKAYA

Özlem Veryeri TAŞKAYA

MANAGING DIRECTOR

Özlem Veryeri Taşkaya, profesyonel kariyerine 1997 yılında satış, müşteri ve organizasyon yönetimi kanalında Hilton otelinde başladı.

Departman müdürlüğü görevine kadar yükseldiği Hilton’da 9 yıllık bir çalışma hayatı sonrasında 2006 yılında İnsan Kaynakları alanına Adecco İzmir Şube Müdürü olarak geçiş yaptı.

Ege Bölgesinde satış ve müşteri yönetiminde başarılı işe alım projelerine imza atan Taşkaya, 2008 yılında İstanbul’a transfer olarak Adecco Maslak Şube Müdürlüğü görevine atandı.

2010 yılı itibarı ile de Maslak & Levent Şube Müdürlüğünü beraber yürüterek uluslararası birçok firmanın işe alım, bordrolama ve dönemsel eleman temini süreçlerine destek verdi.

Üniversiteler ile yürüttüğü “CV Hazırlama” ve “Mülakat” eğitimleri çerçevesinde yeni mezunların profesyonel hayata adım atmasında önemli katkılar sağladı.

2013 yılında katıldığı Hugent bünyesinde Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunu olan Özlem Veryeri Taşkaya, eğitimini İngilterede Chichester College of Arts ve MLS College Bournemouth’da tamamlamıştır. Kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası ekip yönetimi/satış/bütçe yönetimi/koçluk alanlarında eğitimler almıştır.Evli ve 1 çocuk sahibi olan Taşkaya, amatör balıkçılık, yüzme ve kitap okumaktan hoşlanmaktadır.