Pazar Araştırma & Yetenek Havuzu Oluşturma

Küresel iş dünyası hızla değişirken, şirketlerin başarılı olmaları için i şe alım stratejilerini geleneksel yaklaşımların ötesine taşımaları gerekiyor. Özellikle Orta ve Üst Düzey Yönetici Araştırma, Seçme ve Yerleştirme süreçlerinde Yetenek Haritalandırma, bu de ğ i şen koşullara uyum sağlamada kritik bir rol oynuyor. Geleneksel işe alım yöntemlerinin geri planda kaldığı ve yetenekleri çekmenin son derece önemli olduğu günümüz koşullarında, şirketinizin i şe alım stratejilerini yetenek haritalandırma hizmeti ile destekleyerek, sektörünüzde rekabet üstünlüğü sağlamanıza yardımcı oluyoruz.
Kıdemli ve alanında uzman danışmanlarımız tarafından organizasyon yapınızın analiz edilip rakip veya benzer i ş modeline sahip şirketlerle karşılaştırılmasına, mevcut insan kayna ğı yapınız ve potansiyel ihtiyaçlarınız için yedekleme planları oluşturarak gelişen durumlara daha hızlı uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimiz ile işveren markanızın güçlenmesini sağlayacak bir metodoloji sunuyoruz.

Benzer organizasyonların yapıları, raporlama hatları, görev ve ücretlendirme analizleri, departman ve fonksiyon bazında rakip analizlerini yaparak, şirketiniz için en uygun yetenekleri çekmenize ve ideal organizasyon yapınızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede, sadece i şe alım değil, aynı zamanda şirketinizin rekabet üstünlüğü kazanmasına destek oluyoruz.